Agencja reklamowa L2S - Strony www, ulotki, plakaty, foldery

Agencja reklamowa L2S

Portfolio piktogramStrony internetowe

Tworzymy strony internetowe, portale, systemy CMS, CRM, jak również aplikacje internetowe. Poniżej prezentujemy to co uważamy za najistotniejsze dla nowoczesnej strony www. Są to aspekty, które staramy się doskonalić przy każdej kolejnej pracy.

NOWOCZESNY DESIGN

Do projektowania podchodzimy z pasją. Dbamy o szerokie spektrum przekazu, jak również o detale. Zapewniamy spójność graficzną z marką. Staramy się, aby nasze projekty były odzwierciedleniem Twojej firmy. Wierzymy, że projektowanie stron to przede wszystkim zdolność skutecznego przekazania informacji o ofercie i emocji wiążących się ze skorzystaniem z niej. Znamy i stosujemy zasady dobrego designu, ale potrafimy je również przełamywać aby wyróżniać naszych klientów.

Tequila

SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Większość naszych projektów opieramy na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią (CMS) – WordPress. Ze wszystkich stron w internecie 23% jest opartych na tym CMS-ie (źródło). Popularność rozwiązania wynika z połączenia wysokiej jakości kodu i prostoty obsługi. Dla naszych klientów oznacza to, że ich strony będą dobrze widoczne w wyszukiwarkach, łatwe do edycji i pozwolą na nieograniczoną rozbudowę.

Tequila

RESPONSYWNOŚĆ

Urządzenia mobilne (telefony i tablety) generują w Polsce już blisko jedną czwartą ruchu. Ich udział rośnie z miesiąca na miesiąc. Dlatego jeżeli strona błędnie wyświetla się na komórce lub tablecie to automatycznie tracimy sporą część potencjalnych klientów. Tworzone przez nas witryny automatycznie dostosowują się do urządzenia, na którym są wyświetlane, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenia dla każdego użytkownika.

Tequila

UX – STRONY NASTAWIONE NA UŻYTKOWNIKA

User Experience to doświadczenia i odczucia użytkownika towarzyszące przeglądaniu strony. Na podstawie tych odczuć ocenia on nie tylko daną witrynę, ale przede wszystkim firmę i jej produkty bądź usługi. Strony internetowe powinny być łatwe to przeglądania, intuicyjne, zaprojektowane adekwatnie do promowanych treści i pozwalające na szybkie podjęcie akcji w kierunku skorzystania z oferty (np. łatwy zakup produktu lub możliwość szybkiego znalezienia kontaktu). Projektując strony stawiamy na użytkownika końcowego, myślimy o nim na każdym etapie i staramy się maksymalnie ułatwić jego życie. Sprawia to, że nasze strony są bardziej intuicyjne i wyróżniają się większym współczynnikiem konwersji (więcej użytkowników podejmuje na nich akcję w kierunku skorzystania z oferty).

Tequila

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Większość z nas korzysta z Facebooka codziennie. Podobnie często oglądamy filmiki na YouTube, wrzucamy zdjęcia na Instagram, dzielimy się newsami na Twiterze i sprawdzamy trendy na Wykopie. Przedsiębiorstw nie stać już na nieobecność w mediach społecznościowych. Dlatego ważne jest aby strony były spójne z portalami społecznościowymi. Tworzone przez nas witryny świetnie integrują się z Facebookiem czy Youtubem co ułatwia dzielienie się treścią i w efekcie zwiększanie sprzedaży.

Tequila

SKLEP, SYSTEM REZERWACJI, SPRAWDZANIE DOSTĘPNOŚCI

Coraz częściej wykorzystujemy internet do czegoś więcej niż tylko pozyskiwanie informacji. Dla wielu użytkowników wygodniej jest zarezerwować np. nocleg w hotelu przez (dobrze zrobioną) stronę internetową niż umawiając się telefonicznie (tylko w wyznaczonych godzinach). Jest to również tańsze rozwiązanie – nie trzeba płacić pracownikowi działu obsługi. Naszym klientom oferujemy sklepy, systemy rezerwacji oraz wszelkie dodatkowe funkcjonalności niezbędne do rozwoju danego biznesu.

Tequila

HTML5, CSS3, OPTYMALIZACJA OBRAZKÓW I SZYBKIE CZASY ŁADOWANIA

HyperText Markup Language (HTML) to język służący do wyświtlania stron w przeglądarce. Kaskadowe arkusze stylów (CSS) to język, który sprawia, że elementy stworzone w HTML-u ładnie wyglądają. HTML5 i CSS3 to najnowsze wersje tych języków. Od października 2014 HTML5 jest oficjalną standardem zgodnie z konsorcjum World Wide Web Consortium (W3C). Tworzone przez nas strony opierają się na najnowszych technologiach i są odpowiednio zoptymalizowane do szybkiego wyświetlania.

Tequila

Portfolio piktogramIle to kosztuje

Każda strona jest inna, i do każdej należy podejść indywidualnie. Aby jednak dać ogólny pogląd na nasze ceny, poniżej prezentujemy kilka podstawowych przykładów stron. Poniższe ceny nie uwzględniają pisania customowych wtyczek.

Minimum
Indywidualny projekt
Do 3 podstron
Strona responsywna
Łatwe zarządzanie treścią
-
-
-
Od 1500 zł
Vital
Indywidualny projekt
Do 5 podstron
Strona responsywna
Łatwe zarządzanie treścią
Do 5 zdjęć ze stocka
-
-
Od 2200 zł
Good
Indywidualny projekt
Do 15 podstron
Strona responsywna
Łatwe zarządzanie treścią
Do 10 zdjęć ze stocka
Do 3 stron treści napisanych przez copywrittera
-
Od 4000 zł
Better
Indywidualny projekt
Do 30 podstron
Strona responsywna
Łatwe zarządzanie treścią
Do 20 zdjęć ze stocka
Do 5 stron treści napisanych przez copywrittera
Profesjonalna sesja fotograficzna Twoich produktów
Od 8000 zł

Portfolio piktogramOdezwij się do nas

Wypełnij poniższe pola lub chociaż podaj swój numer telefonu, a my wrócimy do Ciebie z wyceną.

Portfolio

Portfolio piktogram Ciągle nie zdecydowany?

Zobacz co zrobiliśmy do tej pory!