+ + + +

Nasza historia

+ + + +

O nas

Szeroko pojętą reklamą zajmujemy się już od wielu lat. Powstanie agencji reklamowej było kolejnym krokiem w stronę realizacji naszych pasji. Wszystko zaczęło się kilka lat temu w małym biurze, w którym powstała pierwsza strona internetowa. Efekty pracy nad nią okazały się na tyle skuteczne, że w niedługim czasie udało nam się pozyskać kilka dużych firm, z którymi współpracujemy do tej pory. W miarę rozwoju agencji w naszych szeregach pojawiały się nowe osoby, dzięki którym udało się nam stworzyć zgrany i profesjonalny zespół. Najwięcej jednak mówi o nas nasze portfolio. Zajrzyj do niego i sprawdź co do tej pory udało się nam stworzyć.

Misja

Naszym podstawowym celem jest spełnienie twoich oczekiwań. Wciąż poszerzamy zakres swoich usług i inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Projekty przez nas realizowane są kreatywne i unikatowe. Dzięki nim wyróżnisz się na rynku i nie utoniesz w morzu konkurencji. Dodatkowo są one realizowane z twoim aktywnym udziałem, więc na projekt finalny masz wpływ na każdym etapie jego powstawania.

Misja

Wizja

Pragniemy, aby praca naszej agencji była połączeniem doskonałej jakości, nienagannej terminowości i konkurencyjnej ceny. Zdajemy sobie sprawę, że spełnienie tych warunków jednocześnie jest niezwykle trudne. Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, które nam na to pozwolą. Bardzo istotne są dla nas umiejętności naszych pracowników, dlatego ciągle inwestujemy w ich rozwój.

Wizja

Wartości

Wartości, którymi się kierujemy najlepiej opisuje sposób w jaki działamy. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są zaangażowanie i ciężka praca naszego zespołu. Każdy z nas ma precyzyjnie wyznaczone cele, za których realizację odpowiada. Dbamy również o najlepszą jakość wszystkich projektów. Nieprzerwanie koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i partnerów.

Wartości

Nasz team

Tomasz Rucz

BTL Production Manager
Mirek

Mirek Michalski

Online Marketing Manager

Tequila

Client Entertainer

Kontakt

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Tomasz Rucz +48 509 855 333

biuro@l2s.pl

ul. Hejnałowa 8, 02-216 Warszawa